איך עובד הטיפול?

שיטת העבודה בעלת ששת השלבים, ייחוד ובידול

השתלות שיניים בהרצליה

טיפולי שיניים יוצרים הרבה מאוד חרדות אצל מטופלים, והקונספט הוא ברור – ככל שהטיפול הוא יותר מעמיק ויותר ארוך, כך עולה גם רמת הכאב. עם זאת, בבזאלי סמייל משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות, שגם מצליחות להוריד את רמת הכאב למינימום, וכן את רמת החרדה לקראת הטיפולים הבאים.

השתלות שיניים בשיטה הבזאלית אורכות כ-5 עד 6 מפגשים בלבד, וכדי להבין למה נכנסים, שווה להבין את שיטות העבודה של בזאלי סמייל, ומה מייחד ומבדל אותה מהמתחרים.

בשיטה הבזאלית עובדים ללא חתכים וללא תפרים, וללא צורך בכירורגיות מוקדמות, לרבות הרמת סינוס והשתלות עצם. במרפאה עובדים על העצם הבזאלית, שהיא בעצם העצם הקבועה בלסת, ונמצאת בין השיניים לבין העצם. בשיטה הבזאלית, מוחדרים כ-8 עד 10 שתלים בכל לסת, המהווים בסיס לכ-14 כתרי חרסינה. בשיטות אחרות, מוחדרים בסך הכל בין 4-6 שתלים, שאמורים להספיק לאותה כמות של כתרים. בנוסף, אורך החיים של השתל הרגיל הוא כ-10 עד 12 שנים, בעוד בשיטה הבזאלית, אפשר להגיע גם ל-20 שנים עם אותו שתל.

ללא צורך בניתוח

החדרת השתל בשיטה הבזאלית, כאמור, נעשה ללא צורך בניתוח, בעוד בשיטות הרגילות, הרמת סינוס היא כמעט בלתי נמנעת, כולל גילוי העצם ותפרים. אורך כל טיפול בשיטה הבזאלית אורך כ-30 עד 45 דקות בכל לסת, בעוד בשיטות הרגילות, יש צורך בכשעתיים עבודה על הלסת התחתונה, וניתוח של כ-4 שעות בלסת העליונה. גם המענה הישיר בשיטה הבזאלית הוא איכותי מאוד, עם אפשרות להתקין כתרים זמניים ויפים כבר לאחר התהליך הראשוני, בעוד בתהליכים אחרים, יש צורך בתותבות נשלפות למשך כמה חודשים. גם אורך הטיפול הכללי מהווה פקטור משמעותי, עם כשנה עד שנה וחצי (10 עד 15 מפגשים) בשיטות רגילות, לעומת כחודש בלבד (4-6 מפגשים) בשיטה הבזאלית.

אחד הפקטורים המשמעותיים מבחינת מטופלים, מלבד נושא הכאב והאסתטיקה, הוא המחיר. בגלל שהשיטות הרגילות מגיעות עם הצורך בכירורגיה מורכבת ולא מעט עזרים ומכשירים, הטיפולים הם יקרים מאוד, בעוד בשיטה הבזאלית, לאור היעילות והמהירות, יוצא שהטיפול הוא אטרקטיבי בהרבה.

בשיטה הבזאלית עובדים בשיטה של שישה שלבים, שהוכיחה את עצמה כיעילה מאוד. ראשית, מתחילים עם צילום פנורמי חינמי, ובשלב השני עוברים מיד לעקירות אשר חיוניות להמשך הטיפול.

אורך הטיפול הכללי מהווה פקטור משמעותי, עם כשנה עד שנה וחצי (10 עד 15 מפגשים) בשיטות רגילות, לעומת כחודש בלבד (4-6 מפגשים) בשיטה הבזאלית.

היתרונות במרפאתנו

שיטת ששת השלבים

נשמח להיות אתכם בקשר קרוב, ולייעץ מה הכי טוב עבורכם!

דילוג לתוכן