אסתטיקה שיניים

השיטה הבזאלית

השתלת שיניים לסת תחתונה
יש לי שאלה עבורכם. האם אתם כשאתם פוגשים אדם חדש, או בואו נחדד את השאלה, האם את שאת פוגשת גבר בפעם הראשונה או אתה הפוגש אישה בפעם הראשונה, האם אתם מחייכים במלוא הבטחון או לא? אם השיניים שלכם הן לבנות וישרות? כמובן שתוכלו לענות ב’כן’ על השאלה הזאת אבל אם המצב הוא לא כזה, התשובה הוודאית היא ‘לא’. 
 
זהו מה שנקרא ‘אסתטיקה שיניים‘. כמו שיש אסטתיקה של הפנים, של הגוף, אסטתיקה באומנות כך גם יש אסתטיקה של הפה המכונה ‘אסתטיקת הפה’. אסתטיקת שיניים היא המגדירה את מצב אסתטיקת הפה ודרכה את אסטתיקת הפנים ואם כל זה לא במצב תקין, איכות חייכם היא כזאת שאתם מחפשים בדרכים שונות ולעיתים באופן נואש, פתרונות. 
 
בשום אופן אל תחשבו שאתם עושים משהו לא ראוי. ולא משנה באיזה גיל אתם. בעידן המודרני של הרשתות החברתיות והפלאפונים שמצלמים סלפי כל שתי שניות ועולם ההכרויות המסובך והמורכב, איך אנחנו ניראים זה מי שאנחנו. הפנים שלנו הם תעודת הזהות החברתית שלנו.  
אני מנחש שאתם קוראים מאמר זה בגלל שאתם או אתן מחפשים פתרונות איך לשפר את החיוך שלכם כך שיציג מערכת שיניים ישרות ונקיות ושלמות. המאמר הזה הוא עבור כולם. כל מי שמחפש אסתטיקה שיניים ואם תמשיכו לקרוא, אני חושב שגם תמצאו. 
 
דבר ראשון אני רוצה להציג לכם או להכיר לכם את מרפאת השיניים בזאלי סמייל. במרפאה זו, הממוקמת הן ברעננה והן בהרצליה, תמצאו את כל מה שחיפשתם בהקשר של אסתטיקה שיניים או האסתטיקה של הפה. בבזאלי סמייל לא מטפלים בסתימות וטיפולי שורש ובעיות מסוג זה אלא אך ורק, דרך השיטה הבזאלית, עוסקים בהשתלות וטיפולי חניכיים. השיטה הבזאלית לאסתטית הפה או אסתטיקת שיניים היא המתקדמת והיעילה ביותר מכל הקיימות.

אל תאמינו לי, כנסו לאתר בזאלי סמייל או לאתר חיצוני ולימדו על היתרונות הברורים שיש לשיטה הבזאלית על פני שיטות אחרות קונבנציונאליות. והכל מסתכם בזמן הטיפול, משך התוצאות והמחיר. אסתטיקה שיניים היא חשובה ביותר כפי שאמרנו קודם לכן ולכן אתם צריכים לבחור במרפאה הטובה ביותר ובשיטת הטיפול הטובה ביותר. אתם חייבים את זה לעצמיכם. קפצו למים ושנו לטובה את חייכם. בהצלחה. 

נשמח להיות אתכם בקשר קרוב, ולייעץ מה הכי טוב עבורכם!

דילוג לתוכן