בזאלי

השיטה הבזאלית

השתלת עצם בלסת עליונה
בזאלי היא כותרת מוזרה למאמר זה ונשמעת אולי יותר כמו מדינה באפריקה אבל לא. אם אתם כאן אז אתם בטח מתעניינים בפתרון כולל להשתלת שיניים, החדרת שתלים בפה או טיפולי חניכיים ומתלבטים מה לעשות, למי לגשת, מה הן השיטות הקיימות, איפה הן המרפאות הטובות ביותר, וכו.. 
 
אתם לא לבד, בשלב כזה או אחר, כולנו, או רובינו הגדול, נידרש לטיפול שיניים שכולל השתלה. אין ברירה. עם הגיל, השיניים שלנו נחלשות ולאחר מכן נופלות להן ואם יש לנו מחלות רקע כמו לדוגמה סכרת, התהליך יכול להתחיל אפילו מואץ יותר. טוב אתם עושים שאתם מחפשים לכם פתרונות וטוב יותר אפילו שאתם מחפשים דרך מילות חיפוש כמו בזאלי או לעיתים גם כותבים בזלי.  
 
מאמר זה, אין בכולתו לפרט יתר על המידה לגבי השיטה הבזאלית מול השיטות הסטנדרטיות ועבור זה אני כבר מזמין אותכם, להיכנס בסיום הקריאה לאתר מרפאת בזאלי סמייל ולקרוא ביתר פירוט על היתרונות הברורים לכל אדם של השיטה הזו, על פני כל שיטה אחרת. אם אפשר למנות רק כמה יתרונות אוכל לציין את משך זמן הטיפול הכולל – שבועות במקום חודשים ואפילו במקרים מסויימים שנים, כאבים פחותים בהרבה, מספר המפגשים המועט, מהירות קבלת הכתרים הזמניים עד ההשתלה הסופית, יעילות הטיפול לאורך זמן, וכל זה מסתכם במחיר מופחת יותר. יחס עלות – תועלת משוגע ועדיף בהרבה אם תבחרו בשיטה הבזאלית. 
 
ניתן לכן לומר בוודאות שלמרות שטיפולי השתלה הם פחות נעימים לדוגמה מטיפולי מסאג’, בשיטות הקיימות כיום, הטיפול בזאלי או בזלי אחרים יכתבו, גורם שהחוויה כבר הרבה פחות טראומטית ומבחינת בחירה אם להמשיך לחיות עם הבושה לחייך בגלל שיניים חסרות או הקושי ללעוס אוכל או עם כל הבעיות הבריאותיות המלוות פה ללא שיניים, או בחירה לעבור את אותם טיפולי השתלות בשיטה הבזאלית, הבחירה ברורה. 
 
הזכרתי קודם לכן את מרפאת בזאלי סמייל ולא סתם. מרפאה זו נחשבת למובילה בארץ לטיפולי השתלה בשיטה הבזאלית, להשתלת שיניים והתקנת שתלים בפה. המרפאה, הממוקמת בהרצליה וברעננה, תעניק לכם את הטיפול האולטימטיבי בתחום עם כל היתרונות שכבר ציינתי ומופיעים ביתר פירוט באתר מרפאת בזאלי סמייל. חיפשתם בזאלי ומצאתם פתרון שמגיע לכם. בהצלחה. 

נשמח להיות אתכם בקשר קרוב, ולייעץ מה הכי טוב עבורכם!

דילוג לתוכן