השתלות שיניים בזאליות

השיטה הבזאלית

השתלות שיניים בזאליות

השתלת שיניים בזאליות ע”י מומחה

השתלות שיניים בזאליות הן למעשה שיטה אשר פותחה לפני יותר משני עשורים. כמו כן, ניתן לראות כי המטרה המרכזית של השתלות שיניים בזאליות היא להעניק מענה למטופלים אשר לא יכולים לעבור השתלת שיניים רגילה מסיבה כזו או אחרת. כמו כן, חשוב לזכור כי השתלות שיניים בזאליות חייבות להתבצע על ידי רופא שיניים מומחה, מקצועי, ובעל רישיונות.

השתלת שיניים בזאלית מהווה למעשה את הפתרון הנפוץ והמבקוש ביותר כיום להשתלת שיניים רגילה. השתלת שיניים בזאלית מתבססת על עצם חיצונית. מדובר על מענה ייחודי אשר הגיע לישראל לפני קצת יותר מעשור, וכיום, מהווה את שיטת הטיפול הנפוצה במיוחד להתמודדת עם מצב של חוסר עצם. השתלת שיניים בזאלית כמובן חייבת להתבצע אך ורק על ידי רופא שיניים מומחה. באזלי סמייל הינה רשת מרפאות ייחודית, ותיקה ובעלת מוניטין אשר גאה להביא לארץ את הבשורה הבאה בתחום רפואת השיניים. החברה מתמחה בביצוע השתלות שיניים בשיטה הבזאלית, שיטה מיוחדת במינה ומתקדמת אשר מורידה את רמת כאב הטיפול למינימום האפשרי, ומציעה פתרון קל וארוך טווח להשתלות שיניים בישראל. רשת המרפאות גאה לאגד את אנשי המקצוע הטובים, המנוסים והאיכותיים ביותר בישראל בתחום, וכיום, להיות מובילה בתחומה, ולהעניק שירות מקצועי, אדיב ואנושי לכל לקוח, ברמה הגבוהה ביותר וללא פשרות, בדגש על הורדת מפלס הלחץ בקרב מטופלים חרדתיים.  כמו כו, הרשת מציעה השתלת שיניים בזאלית, השתלת שיניים בכל הפה, השתלת שיניים העמסה מיידית, השתלת שיניים ללא הרמת סינוס ועוד.

השתלת שיניים בזאליות

השתלת שיניים העמסה מיידית

השתלת שיניים העמסה מיידית הינה למעשה השתלה אשר פועלת על פי עקרון של שיטת התקנת השתל באמצעות העמסה מיידית. כיום, מדובר על אפשרות מתקדמת ומענה אפקטיבי למטופלים רבים, כאשר ניתן להגיע לתוצאה טובה ללא המתנה ארוכה ותוך מינימום כאב. 

השתלות שיניים ללא הרמת סינוס

השתלות שיניים ללא הרמת סינוס הינה שיטה ייחודית ומתקדמת אשר מתאימה לכל מטופל אשר שזקוק להשתלת שיניים, אך לא מעוניין להתמודד עם החשש, אי הנעימות, והכאב של הרמת סינוס. 

השתלות שיניים ללא השתלת עצם

השתלות שיניים ללא השתלת עצם הפכו ללא ספק לבשורה של ממש בשנים האחרונות, ומעניקות מענה אפקטיבי מהיר ומושלם למטופלים רבים ברחבי הארץ והעולם. כמובן כי כמו כל סוג של השתלה, גם כאן חשוב לבחור ברופא אשר מתמחה בתחום. 

לפרטים על תהליך העבודה עם שיטת בזאלי לחצו כאן

 

נשמח להיות אתכם בקשר קרוב, ולייעץ מה הכי טוב עבורכם!

דילוג לתוכן