השתלות שיניים למחוסרי עצם

השיטה הבזאלית

השתלות שיניים למחוסרי עצם

ישנם מצבים בהם מטופלים זקוקים להשתלת שיניים. במהלך בדיקת אבחון לרוב מתגלה כי הם סובלים ממחסור בעצם הלסת – דבר שמקשה על השתלים להיתפס בעצם הלסת. למחסור בעצם הלסת יש משמעות ענקית. במידה וישנו מחסור בעצם הלסת, תהיה בעיה לשתל להיתפס ולהישאר במקומו למשך זמן. מחסור בעצם הלסת הוא אחד הדברים העיקריים המשפיעים על תהליך השתלת שיניים (שתלים דנטליים) ולהיות מועמד טוב להשתלה מלכתחילה. לאנשים אשר להם אין מסת עצם לסת גבוהה ישנה האפשרות לעבור הליך ששמו השתלת שיניים למחוסרי עצם.
השתלת שיניים למחוסרי עצם הוא טיפול אשר פותח למען אנשים שלא יכולים לעבור השתלת שיניים רגילה אך אופן ביצוע הניתוח דומה מאוד.

מהם הגורמים העיקריים למחסור בעצם הלסת?

– מחסור בשיניים (מכל סיבה שהיא)
– עצמות הגוף והלסת בפרט (מה שלא בשימוש – מתנוון)
– מחלות חניכיים דלקתיות כרוניות הפוגעות אנושות בעצם הלסת

אז מהו הפתרון? ל- השתלות שיניים למחוסרי עצם

לבעיית מחסור עצם לסת יש פתרון הוא שתלים בזאליים שאנו מתמחים בהם! שתל בזאלי הוא שתל אשר מוחדר לשכבה הקשה בלסת ולא לשכבה הרכה של הלסת. השיטה הזו פותחה לפני כשני עשורים בצרפת ומאז עברה חידושים ופיתוחים רבים על מנת להתאים לצרכים של האוכלוסייה. כיום שיטת השתלים הבזאליים נחשבת לשיטה המתקדמת ביותר והיעילה ביותר בהשתלות שיניים למחוסרי עצם.
בגלל שזוהי שיטה מתקדמת מאוד שתמיד מתפתחת, יש צורך לבחור ברופא אשר מתמחה ובעל ניסיון ארוך טווח בשתלים בזאליים, כמו הצוות שלנו בבזאלי סמייל! אנחנו מומחים בהשתלות שיניים ללא השתלת עצם לכל מי שחפץ בכך.
שיטת ההשתלה הבזאלית נותנת מענה לאנשים מחוסרי עצם לסת ומאפשרת להם ליהנות משיניים קבועות תוך שבועות ספורים – וכמובן ללא הרמת סינוס או השתלת עצם.

שתלים בזאליים – שיעורי הצלחה גבוהים!

רופאים רבים ממליצים על שיטה זו למחוסרי כצם אשר צריכים לעבור השתלות שיניים ללא השתלת עצם. באמצעות השתלים הקצרים שמגיעים עד לשכבה הקשה של הלסת, מחליפים את השתלים הארוכים הרגילים שבדרך כלל משתמשים בהם להשתלת שיניים. בגלל השימוש בשתלים בזאליים משך הטיפול מתקצר (במקום לעבור השתלת עצם אשר מגביר את הסיכונים שלבסוף המטופל לא יעבור את ההשתלה) וגם החזרה לשגרה היא מהירה בפער גדול ושיעורי ההצלחה הם גבוהים מאוד. הסיכונים של השתלות שיניים למחוסרי עצם הם כמו בהשתלת שיניים רגילה.

נשמח להיות אתכם בקשר קרוב, ולייעץ מה הכי טוב עבורכם!

דילוג לתוכן