השתלת שיניים לסת תחתונה

השיטה הבזאלית

השתלת שיניים לסת תחתונה

השתלות שיניים הוא תחום רחב ברפואת השיניים ההולך וגובר בעשורים האחרונים. את טיפולי השתלות השיניים מבצעים כדי לשחזר שיניים שנפלו או נשברו מסיבות שונות ואולי אפילו לא גדלו בגלל מחלות כלשהן. אמנם כשמדובר בהשתלה של כמה שיניים בודדות אורך הטיפול הוא קצר ולא כל כך יקר, אך ככל שיש יותר ויותר שיניים להשתיל אורך הטיפול עולה ויכול להגיע לכמה שעות טובות ושלא נדבר על המחיר פר שן שיכול להגיע לסכומי עתק.

אז מה עושים כשמגיע מצב שבו צריך לעבור השתלת שיניים לסת תחתונה או עליונה?

 

 אם יש צורך לעבור השתלת שיניים לסת תחתונה או השתלת שיניים לסת עליונה כמובן שהתמחור לא יהיה פר שן משום שמכאן נגיע לסכומי עתק כמו שכבר אמרנו, לכן בשביל השתלת שיניים בכל הלסת, בין אם התחתונה או העליונה, פותחו שיטות מיוחדות הנקראות “אול אין 4″ ו”אול אין 6” אשר בשיטות אלה משתמשים ב-4 או ב-6 שתלים בהתאמה, המוכנסים לחניכיים בכל הלסת (העליונה או התחתונה) ועליהם מתקינים את השיניים של כל הלסת וככה בעצם משחזרים את כל מערכת השיניים. את השתלים מתקינים בזוית חדה במיוחד שכך יהיה ניתן לקבע אותם טוב טוב מבלי שיזוזו.

איך ניתן לשקם לסת עליונה? 

 

השיקום המקובל כיום נעשה באמצעות שתלים דנטליים אשר עליהם מתקינים כתרים (שיניים מלאכותיות). בעזרת השתלת שיניים לסת עליונה ניתן להחזיר תפקוד למערכת הלעיסה ואת האסתטיקה של הפה, זאת אומרת- להחזיר את החיוך לפנים! האזורים הקדמיים בשתי הלסתות הם אזורים שבדרך כלל ניתן לבצע השתלת שיניים עם שתלים רגילים משום שיש כמות עצם טובה ומספקת מבחינת אורך וקוטר.
למרות זאת, יהיו אנשים שלא יוכלו לעבור את ההשתלה הרגילה ולכן ימליצו להם לעבור את ההשתלה עם השתלים הדנטליים שהיא שיטה ידועה מאוד ומומלצת מאוד על ידי הרופאים הנחשבים בארץ ובעולם. ויש לה שיעור הצלחה גבוה מאוד.

השיקום של הלסת נעשה בהליך כירורגי, בהרדמה מלאה ותחת השגחה של צוות הרופאים בבזאלי סמייל אשר מומחים בתחום! בתום ההליך המטופל בעל שיניים חדשות ויכול לחזור לתפקוד מלא!
וכמובן, כמו בהשתלת שיניים רגילה, חשוב לשמור על היגיינת הפה ולפעול על פי הוראות הרופא המטפל.

אנו בבזאלי סמייל, נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ לכם בכל עניין והשתלה! ליצירת קשר לחצו על “צור קשר”. 

נשמח להיות אתכם בקשר קרוב, ולייעץ מה הכי טוב עבורכם!

דילוג לתוכן