השתלת שיניים ממוחשבת

השיטה הבזאלית

השתלת שיניים ממוחשבת

השתלת שיניים ממוחשבת

כולנו מכירים בזאת שאנו חיים בזמנים בהם המחשבים מעורבים בכל תחום בחיינו. כמעט כל פעולה שאנו עושים, באופן  מסוים כוללת יכולת מחשוב לפניה, אחריה או בתהליך עצמו. בתחום הרפואי הדבר נכון אפילו יותר. הניתוחים וההבחנות הרפואיות שאנו עוברים הנם תלויי מחשב והדבר אפילו בולט יותר בתחום הדמיות למיניהם ובתחום האורתופדיה. עכשיו ניקח נתון זה לתחום רפואת השיניים. ברפואת השיניים תחום המחשוב נכנס לאחרונה בהקשר לתחום ההשתלות. מה זה אומר? השתלות שיניים הוא תהליך שאפשר להגיד שהוא הנדסי באופיו והנו מורכב מאד ובו מעורבים לקיחת מידות שונות, הדמיה, תכנון, וכדומה.. בתוך הליך זה, הרופא אינו יכול לדמות באופן ממוחשב וויזואלי את התוצאה הסופית ולכן הוא מוגבל.

תהליך השתלת שיניים במחשב

מהם אותן השתלות שיניים ממוחשבות? השתלת שיניים ממוחשבת היא הליך בו נתוני הפה והלסת ומיקום השיניים מוכנסים למחשב באופן דיגיטלי וויזואלי והמחשב מפיק הדמיה תלת ממדית של השתלים כולל המידות וכל מה שדרוש בכדי להפיק את מערכת השתלים אותה צריכים המטופל או המטופלת ואותם בסופו של דבר צריך להשתיל.

מהן יתרונות הטכנולוגיה

טכנולוגיית השתלת שיניים ממוחשבת מייעלת באופן ניכר את התהליך ומקצרת אותו מאד וככזאת גם מוזילה אותו. אך לא רק זה, הטכנולוגיה מונעת טעויות אנוש שקורות בדרך כלל בהשתלות לא ממוחשבות מהסיבה היא שכאמור, תהליך ההשתלה תלוי בלקיחת מידות מדויקות ביותר ועד כמה שנהיה מקצועיים כרופאים, אין ביכולת האדם להגיע לדיוקים אליהם מגיע המחשב. אנחנו במרפאות בזאלי סמייל הממוקמות בעיר ראשון לציון וכן בעיר רעננה, שילבנו בטיפולים שלנו שאנחנו מעניקים ללקוחותינו, את אותה טכנולוגיה של השתלת שיניים ממוחשבת בהצלחה רבה והתוצאות מדהימות. איכות הטיפול, הדיוק ובעיקר רמת התוצאות עלו באופן ניכר וזה כמובן משליך ישר על רמת שביעות הרצון של כל אחד מהמטופלים והמטופלות שלנו. באיכות החיוך ובתרומה המאוד חשובה לביטחון העצמי שלהם.

צרו עמנו קשר

לטובת אינפורמציה נוספת לגבי השתלת שיניים ממוחשבת, צרו עמנו, עם מרפאות בזאלי סמייל, קשר דרך האתר או בטלפון. אם אתם רוצים לחסוך זמן וכסף ובאותה מידה ליהנות גם אתם מתוצאות הטיפול המעולות אז בואו נקבע פגישה ראשונית בה נספר לכם יותר על היכולות שלנו ואם תימצאו מתאימים לטיפול, נוכל להתחיל את המסע שלנו לחיוך המושלם.

נשמח להיות אתכם בקשר קרוב, ולייעץ מה הכי טוב עבורכם!

דילוג לתוכן