טיפול השתלות שיניים

השיטה הבזאלית

טיפול השתלות שיניים

מתי צריך לעבור טיפול השתלות שיניים?

אז כמו שאנחנו יודעים, העניין שהכי משפיע עלינו הוא הגנטיקה שלנו. אם הגנטיקה שלנו חזקה וטובה כנראה שלא נצטרך לעבור יותר (לרוב) מטיפול שיניים אחד בחצי שנה. אבל – כמובן שאם הגענו לכאן אנחנו מהחלק באוכלוסייה שהגנטיקה לא ההכי האירה לנו פנים ולכן יש צורך בטיפול שיניים קצת יותר פולשני כמו שתלים בשיניים.

טיפול השתלת שיניים הוא פתרון יעיל לאנשים שאיבדו שיניים או שסובלים משיניים הרוסות הייעודיות לעקירה. טיפול השתלת שיניים הוא טיפול שבמהלכו הרופא מבריג את השתל העשוי טיטניום לתוך עצם הלסת. השתל לא מחליף את השן עצמה אלא את השורש שלה וכן לא נראה אותם אלא את שן החרסינה שהרופא בונה על השתל, ובכך בעצם לא נצטרך להשתמש בשיניים תותבות.

טיפול השתלות שיניים הוא בדרך כלל נשמר לטווח הרחוק ושיעורי ההצלחה גבוהים. כמובן שיש כל מיני גורמים שונים שיכולים לגרום לטיפול זה להידרדר וזה כמובן העישון. לכן אם לא הפסקתם עד עכשיו – הנה לכם סיבה טובה מספיק כדי להפסיק ורצוי כמה שיותר מוקדם לפני השתלת השיניים (וגם לא לחזור לעשן לאחר ההליך).

איך מקטינים עוד יותר את הסיכונים שבהליך השתלת שיניים?

בוחרים ברופא מוסמך ובעל ניסיון עם המלצות. אצלנו בבזאלי סמייל ישנם רופאי שיניים ברמה הגבוהה ביותר עם מומחיות בטיפולי שיניים מתקדמים (כולל השתלות שיניים ושיקום הפה)!

אנשים שנמצאים בסיכון גבוה לכישלון טיפול השתלות שיניים הם:
סוכרתיים שלא מאוזנים,
אנשים מעשנים,
אנשים הסובלים ממחלות חניכיים שלא מטופלות,
אנשים שלא שומרים על היגיינת הפה,
אנשים שצורכים אלכוהול בכמות גבוהה.

האם יש הכנות מסויימות לפני ההליך?

– לא לשכוח להגיד לרופא מהי ההיסטוריה הרפואית שלכם, האם אתם סובלים מבעיות כלשהן/ סוכרת/ מחלות לב או כל דבר אחר העולה לראשכם.
– תהיו גלויים עם הרופא לגבי הרגלי העישון והשתייה שלכם – אלה חשובים כדי להדעת מה אחוזי הסיכון שלכם בהליך.
– תאמרו לרופא מהן התרופות שאתם לוקחים באופן קבוע (במידה ויש כאלה).
– ולבסוף תישלחו על ידי הרופא לצילום רנטגן כדי שהרופא המומחה יוכל לדעת היכן בדיוק עוברים העצבים שלכם ומה המיקום המדוייק להשתלות.

– בנוסף, תעברו סדרה של בדיקות כדי שיוכלו ליצור עבורכם את השן חרסינה הדומה ביותר לשיניים המקוריות שלכם.

לאחר כל אלה – הרופא המומחה יתכן את ביצוע ההשתלה המתאים לכם.

כמה זמן נמשך ההליך?


אם מדובר בשתל אחד – ההליך יקח כמה דקות. אם מדובר בכמה שתלים בשיניים – ההליך עשוי לקחת כמה שעות. חשוב לזכור שמדובר בעבודה המחייבת דיוק ותכנון קפדני.

אנחנו “בזאלי סמייל” צוות בעל וותק משמעותי בתחום, מומחים ובעלי המלצות רבות נשמח לעמוד לשירותכם ולבצע עבורכם השתלות שיניים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר והטובות ביותר!

נשמח להיות אתכם בקשר קרוב, ולייעץ מה הכי טוב עבורכם!

דילוג לתוכן