שיקום מורכב ביום אחד

השיטה הבזאלית

שיקום מורכב ביום אחד

חוסר בשיניים כבר לא מחייב שימוש בשיניים תותבות והיום כבר ישנם טיפולים מתקדמים ביותר המאפשרים לבצע שיקום מורכב ביום אחד או במספר טיפולים קטן עד להגעת התוצאה הסופית. אנשים הסובלים מחוסר בשיניים מכירים את הבעיה העיקרית – לא ניתן ללעוס כל מאכל. בנוסף, חוסר בשיניים עלול לגרום לדלקות בחניכיים, פגיעה בשיניים בריאות ובעיות בריאותיות הקשורות לחניכיים ולפה.

שתלים ביום אחד במרפאות שיניים מתקדמות

מרפאת שיניים המספקת שירות להתקנת שתלים ביום אחד צריכה להחזיק בציוד מתקדם לביצוע המשימה. מלבד רופא מנוסה ומקצועי, הציוד המתקדם ביותר היום מאפשר לבצע התקנה של שתלים בכל הפה במספר קטן של טיפולים (בין 5 ל-6 טיפולים סך הכל). בנוסף, נדרש צוות הכולל רופא מרדים אשר מבצע את ההרדמה במהלך הטיפול עם המינון הנכון והמתאים ביותר להרדמה ובצורה מבוקרת ומדוייקת.

התקנת שתלים בשיניים ביום אחד

את הטיפול להתקנת שתלים בשיניים ביום אחד עם רופאי השיניים הטובים ביותר, תוכלו לבצע ברשת מרפאות השיניים בזאלי סמייל! רשת מרפאות השיניים בזאלי סמייל מחזיקה ב-2 סניפים מרכזיים בעיר רעננה ובעיר ראשון לציון ומביאה איתה את שיטות הטיפול המתקדמות ביותר לשיקום מורכב ביום אחד למטופלים עם חוסר בשיניים. רשת מרפאות השיניים בזאלי סמייל מתמחה בהתקנה של שתלים ללא השתלת עצם בשיטה הבזאלית החדשנית המאפשרת טיפול מהיר ויעיל להתקנה של שתלים בצורה מדוייקת ואיכותית.

שתלים ללא השתלת עצם

אם אתם סובלים מחוסר בחומר עצם באיזור עצם הלסת ורופאי השיניים שלכם המליצו לכם על הרמת סינוס, כדאי שתעצרו רגע ותפנו לצוות רשת מרפאות השיניים בזאלי סמייל בכדי לקבל הצעה טובה יותר ויעילה יותר לטיפול מורכב להשתלה של שתלים דנטליים בעצם הלסת. רופאי השיניים של רשת מרפאות השיניים בזאלי סמייל מביא איתו ניסיון בטיפול במאות השתלות שיניים בשיטה הבזאלית עם לקוחות מרוצים מכל רחבי הארץ. גם לכם יש הזדמנות להצטרף ללקוחות המרוצים של רשת המרפאות המובילה כיום בישראל בתחום השתלות השיניים.

שיקום מורכב ביום אחד במרפאות בזאלי סמייל

רשת מרפאות השיניים בזאלי סמייל מזמינה אתכם לתאם כבר עכשיו תור לבדיקת אבחון באחד הסניפים של הרשת – בעיר ראשון לציון או בעיר רעננה, ולהינות משירות אדיב, אישי ומקצועי לטיפולים מורכבים בשיניים.

נשמח להיות אתכם בקשר קרוב, ולייעץ מה הכי טוב עבורכם!

דילוג לתוכן