שיקום מורכב לשיניים

השיטה הבזאלית

שיקום מורכב לשיניים

שיקום מורכב לשיניים

הפה שלנו הוא מערכת מורכבת מאד ורגישה אפילו יותר. הוא כולל כמובן את שינינו, דרך הפה אנחנו אוכלים ועם השיניים שלנו אנחנו ‘מכינים’ את האוכל על מנת שהקיבה תוכל להמשיך בתהליך העיכול באופן יעיל ובריא אבל יותר מהכל הפה הוא גם מקור לזיהומים וגם ניתן לומר שהוא מרכז עצבים שמגיעים לשורשי השיניים ובמצבים של זיהומים ודלקות, יכולים לגרום לכאבים בלתי ניתנים לתיאור. כל מי מאתנו שסבל מהם מכיר זאת. הפה כאמור הוא מערכת מורכבת אבל הוא גם, אם ניתן לכנות זאת, תעודה הזהות החברתית שלנו. יש מושג האומר ‘חיוך מאיר כשמש’ או ‘חיוך פותח דלתות’ וכולנו הרי רוצים חיוך כזה המגלה שיניים ישרות ולבנות, כזה המעלה מאד את הביטחון העצמי, אך מה לעשות שבהרבה מאד מקרים זה לא המצב. לעיתים מצב הפה והשיניים יכול להגיע לרמה כזאת שדורשת שיקום מורכב לשיניים וכמובן לפה.

שיקום פה ולסת

 

שיקום פה ולסת או בשמות אחרים ניתן להגדיר שיקום מורכב שיניים או שיקום פה מורכב הוא תהליך מורכב ביותר לעיתים הכולל עקירות שיניים, השתלות, שינויים במבנה הלסת עצמה והכל כאמור במקום הרגיש הזה הנקרא ‘פה’. מקום או אזור שכפי שתיארנו משמש לנו כיוצר הרושם הראשוני שכל כך חשוב בעולם המודרני של התעסוקה ושל עולם ההיכרויות והשידוכים. ברוב המקרים, מצב הפה שלנו והשיניים לא דורש טיפולים מאד מורכבים אבל לעיתים, בעיקר אחרי תאונות דרכים, שחיקה מאד מוגברת בשיניים או מחלות וזיהומים שלא טופלו בזמן, המצב התדרדר ודורש את אותו טיפול מורכב לשיניים. את אותו שיקום פה ולסת, בעיקר כאמור אחרי תאונות או מקרי אלימות קשים ואת אותו שיקום מורכב שיניים או שיקום פה מורכב. בכל אלו אנו, במרפאות בזאלי סמייל מתמחים.

איך יודעים אם אנחנו נדרשים ל-שיקום מורכב לשיניים

 

בדרך כלל, כל טיפול בפה ובשיניים שקשור לתחום ההשתלות נחשב טיפול מורכב לשיניים. כמובן שמורכבות הטיפול עולה ככל שמצב הפה, הלסת והשיניים חמור יותר. השיטה הבזאלית שאנחנו במרפאות בזאלי סמייל מתמחים בה, היא השיטה המומלצת והבטוחה ביותר לטיפול ושיקום מורכב לשיניים. כל שעליכם לעשות זה ליצור עמנו קשר ראשוני במרפאותינו בראשון לציון או רעננה ולתאם פגישה ראשונה להערכת המצב. משם נתקדם בקצב הנכון עבורכם עד לשיקום מושלם של השיניים, הפה והחיוך שלכם. מחכים לטלפון מכם.

נשמח להיות אתכם בקשר קרוב, ולייעץ מה הכי טוב עבורכם!

דילוג לתוכן