שיקום פה על גבי שתלים

השיטה הבזאלית

שיקום פה על גבי שתלים

שיקום הפה בעזרת שתלים 

בואו נברר קודם כל מה המשמעות הפרקטית, המעשית של כותרת המאמר ‘שיקום הפה על גבי שתלים’. מהו שיקום הפה? ובכן, אם פעם רפואת השיניים התרכזה אך ורק בסתימת חורים, טיפולי שורש, עקירות שיניים וכדומה.. כיום, מרפאות השיניים כדוגמת בזאלי סמייל ואחרות, מציעות שירותי רפואה מתקדמים הרבה יותר הכוללים את התחום שניקרא שיקום הפה שכלול בתוך ההגדרה הכוללת של אסטטיקת הפה. אסתטיקת הפה הפכה לתחום מרכזי וחשוב ביותר בתוך רפואת השיניים משני טעמים – האחד, הזמנים בהם אנחנו חיים מחייבים אותנו להראות במיטבנו, אם מדובר על הגוף או על הפנים שהם חלק מהגוף ואם פנים אז כמובן חיוך ואם חיוך מושלם אז כמובן שיניים מושלמות. אנחנו בבזאלי סמייל פיתחנו טכנולוגיות ייחודיות אשר מטרתן היא להשיג את אותו חיוך מושלם במהירות, במקצועיות ובמחיר הטוב ביותר.

 

אז כאמור, חלום החיוך המושלם כבר אינו רחוק מאף אחד ולא משנה מצבו הרפואי או האסטטי ההתחלתי. שיקום על ידי שתלים או שיקום הפה על ידי שתלים זוהי פרקטיקה מוכרת ואנחנו במרפאות בזאלי סמייל אפילו שיפרנו אותה והבאנו אותה לרמות שלא תכירו באף מרפאה אחרת. שיקום פה יכול להתבצע על ידי יישור שיניים אם המצב מאפשר בדרך כלל כאשר השיניים שלמות ויפות רק ממוקמות באופן עקום ונדרשות ליישור. זה קורה בעיקר בגילאים צעירים יותר. אך במידה וזה לא המצב ויש נשירת שיניים או שחיקת שיניים או חס וחלילה עברתם תאונה או נפילה ונשברו לכם השיניים, אז תידרשו לאותו שיקום פה על גבי שתלים.

למה שתלים?

כאשר השן נעלמה, מסיבה זו או אחרת כפי שהזכרנו, אין יכולת אחרת אלא לבצע את אותו שיקום על גבי שתלים או שיקום הפה על גבי שתלים. במקום השיניים שהיו, ‘שותלים’ שיניים חדשות מלאכותיות ומושלמות היכן שהיו השיניים המקוריות. זוהי על רגל אחת הפרקטיקה. אנחנו במרפאות בזאלי סמייל הממוקמות בראשון לציון וברעננה, לקחנו את אותה טכנולוגיה, כאמור לרמות חדשות ואנחנו מבצעים את אותו שיקום פה על גבי שתלים, מהר יותר, זול יותר ועם תוצאות טובות יותר. אם אתם נדרשים לטיפול או אפילו לייעוץ, צרו עמנו קשר. אל תהססו. נקבע פגישה ראשונית ונצא ביחד לדרך עם תוצאות מעולות מובטחות.

נשמח להיות אתכם בקשר קרוב, ולייעץ מה הכי טוב עבורכם!

דילוג לתוכן