שתלים בשיניים קדמיות

השיטה הבזאלית

שתלים בשיניים קדמיות

שתלים איכותיים בשיניים קדמיות

מדע ופרקטיקת הרפואה עשו קפיצה עצומה בשנים האחרונות במקביל למהפכה הטכנולוגית. וכאשר מדברים על פרקטיקת הרפואה חייבים להזכיר כמובן גם את רפואת השיניים שהמהפך שעשתה הוא דמיוני ממש. אם פעם, הליכה לרופא או רופאת שיניים היה משהו שיכול אפילו לגרום לדיכאון ומרפאות השיניים היו נראות לעיתים כמו חדר עינויים, כיום, ביקור במרפאות שיניים הוא כמו ביקור במעבדת הייטק משולבת בספא. בעיקר במרפאות בזאלי סמייל המתמחות בין היתר ברפואת שיקום הפה הכוללת החדרת שתלים בשיניים קדמיות, טיפולי שתל שן טוחנת או שתל שן קדמית.

אופציות ללא גבול

הזמנים המודרניים בהם אנחנו חיים מחייבים אותנו, לעיתים לצערנו, או לא, להראות במיטבנו מהבחינה הפיזית. כולנו נשפטים דבר ראשון דרך העיניים ולעיתים נפסלים עם המבט הראשון אם אנחנו לא משדרים שלמות גופנית פיזית ושלמות בפנים. כולנו במרדף אחרי הפנים המושלמות ואין פנים מושלמות ללא חיוך מושלם ואין חיוך ללא שיניים מושלמות. זאתי הנוסחה. אבל החדשות הטובות הם שבעקבות מדע רפואת השיניים ופרקטיקות וטכנולוגיות הטיפול, אותו חלום על חיוך מושלם שמגלה שיניים מושלמות אינו רחוק כבר בכלל. אין גבול כמעט למה שניתן לעשות ולא משנה מה מצב הפה ומצב השיניים. שאלו אותנו בבזאלי סמייל ונספר לכם.

שתלים בשיניים קדמיות

מתי נידרש לשתלים בשיניים קדמיות, ואני מזכיר קדמיות כי רוב השתלים שמתבצעים הם שתלים בשיניים קדמיות בעיקר בגלל שהאנשים שרוצים או צריכים לבצע שתלים אלו, עושים זאת גם ממניעים אסתטיים, כלומר, אסטטיקת הפה וכמובן, אלו השיניים שכולם רואים ואלו השיניים שנחשפות עם כל חיוך שלכם. ובכן, הסיבות לצורך לביצוע שתלים הן רבות. מתאונות או נפילות שקרו לאנשים שבהן נשברו השיניים, גנטיקה, שחיקת שיניים ועוד. מצבים אלו וכפי שהזכרנו הרצון להראות במיטבנו, מובילים אתכם למרפאות השיניים הנעזרות כאמור בטכנולוגיות מתקדמות ביותר לביצוע אותן השתלות. אם זה ביצוע שתל שן טוחנת או שתל שן קדמית או ביצוע באופן כללי של שתלים בשיניים קדמיות. כאלו הן מרפאות בזאלי סמייל.

מרפאות בזאלי סמייל

כאשר דיברנו קודם על שילוב של מעבדת הייטק לספא, דיברנו על המרפאות שלנו, מרפאות בזאלי סמייל הממוקמות בראשון לציון וברעננה אך מקבלות מטופלים מכל אזור המרכז. אל תהססו, צרו אתנו קשר ובואו לפגישה ראשונה בה נכיר ונצא לדרך לעיצוב החיוך המושלם עבורכם.

נשמח להיות אתכם בקשר קרוב, ולייעץ מה הכי טוב עבורכם!

דילוג לתוכן