שתל ביום אחד

השיטה הבזאלית

שתל ביום אחד

זקוקים לטיפול להשתלת שיניים? היום אפשר לעשות טיפול שתל ביום אחד! באמצעות שיטה חדישה ומתקדמת להתקנת שתלים דנטליים, ניתן להתקין שתל בנטלי גם במצבים של חוסר בעצם ללא צורך בהרמת סינוס ובהשלמת חוסר העצם בעצם הלסת. כאשר רופא השיניים מבצע את ההתקנה של השתלים בפה שלכם, הוא נדרש לבדוק האם עצם הלסת שלכם מספקת את מירב העצם בכדי לבצע את ההשתלה. במידה ויש חוסר בחומר עצם, ניתן לבצע טיפול מתקדם להתקנת שתלים המספק פתרון למטופלים אשר נדחו במרפאות אחרות.

טיפולי השתלות שיניים ביום אחד – מה זה?

בדרך כלל, טיפולי השתלות בשיניים אורכים כ-2 מפגשים אשר במפגש הראשון מתקינים את השתלים (מעין ברגים בתוך החניכיים) ובמפגש השני (לאחר כמה חודשים בהם הגוף מסתגל לשתלים החדשים) מתקינים את שיני החרסינה לתוך השתל בצורת הברגה. בשיטת השתלת שיניים ביום אחד, כל הפרוצדורה נעשית כמובן ביום אחד ולכן ההליך הזה הוא מורכב יותר ודורש ניסיון ומיומנות רבה ודיוק עצום. זאת אומרת – במפגש אחד שבו גם מתקינים את השתלים היכן שצריך (על פי אבחון קודם ותכנון הרופא המומחה) וגם מתקינים את שיני החרסינה, כך באותו יום כבר יש לכם שיניים חדשות ויפות לחייך איתן חיוך מלא.
ההליך שבסופו יש לכם שתלים בשיניים ביום אחד, נעשה כולו תחת הרדמה מקומית.
משך הטיפול תלוי בכמות השתלים אותם המליצו לכם לעשות. שתל בודד יקח כמה דקות ואילו כמה שתלים או לסת מלאה יקחו כמה שעות טובות, כמובן בהתאם לשיטה שנבחרה.

יתרונות להשתלת שיניים ביום אחד

אז כמו שכבר אמרנו, יש צורך במפגש אחד (!!) לצורך התקנת השתלים והשיני חרסינה. הדבר הוא יתרון ענק למי שרוצה תוצאות מהירות ושתלים ביום אחד.
– חזרה מהירה לשגרה, בין אם לאכול, לצחצח שיניים ולדבר כרגיל מיד עם סיום הטיפול.

מהם הסיכונים בהשתלת שיניים ביום אחד

כמו בכל ניתוח בכללי, ובעיקר בחלל הפה, תהיה נפיחות, דימום וכאב מקומי. כמובן שזה זמני ויחלוף אחרי כמה ימים. כמובן שיכולים להיות סיכונים כמו זיהום כתוצאה מההשתלה וסיכון שהשתל לא ייקלט כפי שרצינו בפה. לכן חובה על המטופל להיות במעקב תחת הרופא המומחה המטפל לצורך בקרה וביקורת לאחר הניתוח.

חשוב מאוד!
לאחר הניתוח יש להקפיד על היגיינת הפה והשיניים. לאכול מזונות רכים ונוזליים ולא מזונות קשים לפחות לחודש וחצי לאחר הניתוח!

שיקום פה ביום אחד במרפאה מתקדמת

את הטיפול המתקדם ביותר בשיטה הבזאלית לשיקום פה ביום אחד תוכלו למצוא במרפאות השיניים בזאלי סמייל! מרפאות השיניים בזאלי סמייל מביאות לכם את שיטת השתלת השיניים הטובה ביותר עם משך טיפול קצר יותר מכל טיפול השתלת שיניים אחר הקיים היום. צוות מרפאות השיניים בזאלי סמייל כולל את הרופאים המומחים והמנוסים ביותר בשיטת ההשתלות הבזאלית עם ניסיון של מאות טיפולים מוצלחים ללקוחות בכל רחבי הארץ.

התקנה של שתלים בזאלים

צוות מרפאות השיניים בזאלי סמייל מבצע התקנה של שתלים בזאלים במרפאה ברעננה ומבצע את הטיפול לכל הפה תוך 5 עד 6 טיפולים סך הכל!

מרפאות בזאלי סמייל מציעות – שתל ביום אחד

לבעיות של חוסר בשיניים, בין אם זה שן אחת ובין אם זה לכל הפה, רשת מרפאות השיניים בזאלי סמייל היא הכתובתש שלכם! צוות המרפאה יעניק לכם טיפול להתקנת שתל ביום אחד בצורה מקצועית ועם הציוד המתקדם ביותר הקיים היום להשתלות שיניים בשיטה הבזאלית.

צרו קשר עכשיו, דרך הטלפון או באמצעות טופס הרישום באתר, עם צוות מרפאות השיניים בזאלי סמייל ותאמו פגישה ראשונית במרפאה ברעננה עם רופאי השיניים המומחים והמקצועיים של המרפאה!

נשמח להיות אתכם בקשר קרוב, ולייעץ מה הכי טוב עבורכם!

דילוג לתוכן