ציפוי שיניים

טיפולי אסתטיקה​

שתלים בשיניים

טיפול לציפוי שיניים

טיפולי אסתטיקה לשיניים כוללים מגוון רחב של טיפולים לשיניים ולחניכיים למראה אסתטי יפה עם כל חיוך! היום זה כבר ברור לכולם שהשיניים שלנו הם חלק חשוב ביותר לאסתטיקה הכללית של הגוף. ב-2 העשורים האחרונים פותחו מגוון רחב של מוצרים וטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות לבצע טיפולי אסתטיקה לשיניים בצורה מהירה ומדוייקת יותר. אחד מטיפולי האסתטיקה לשיניים הפופולריים ביותר בישראל הם הטיפולים לציפוי שיניים. ציפויי שיניים יכולים להתבצע גם כטיפול להגנה על השיניים אך לרוב הם מתבצעים כטיפול אסתטי לחידוש צבע 
השיניים.

חרסינה לחידוש צבע השיניים

ישנם סוגים שונים של ציפויים לשיניים כאשר אחד העיקריים ביניהם הוא ציפוי חרסינה. הטיפול נמשך בשני מפגשים בלבד בהם מבצעים שיוף עדין של השיניים כהכנה להדבקת עלי החרסינה הדקים לשיניים. במפגש הראשון מבצעים לקיחה של תבנית השיניים שלכם בכדי להכין את חומרי הציפוי במעבדה מקצועית ובסוף התהליך רופא השיניים מדביק, באמצעות דבקים דנטליים מיוחדים, את עלי החרסינה לשיניים שלכם.

טיפול מהיר לחיוך לבן ומושלם!

 מרפאת שיניים מקצועית לאסתיקה של השן, תאפשר לכם לבחור בין הטיפולים השונים את הטיפול המתאים ביותר למצב השיניים והחניכיים שלכם.

ציפוי שיניים

טיפול לציפוי שיניים – רק ב בזאלי סמייל!

המרפאה המקצועית ביותר לטיפולי אסתטיקה לשיניים היא מרפאת השיניים בזאלי סמייל. מרפאת השיניים בזאלי סמייל מציעה לכם טיפולי אסתטיקה לציפוי שיניים עם החומרים הדנטליים האיכותיים ביותר הקיימים היום. הצוות המקצועי של מרפאת השיניים בזאלי סמייל כולל רופאי שיניים מנוסים ובעלי ידע נרחב בטיפולי אסתטיקה עם מיטב שיטות הטיפול הקיימות היום לציפויי שיניים.

מרפאת השיניים בזאלי סמייל מציעה – טיפולי אסתטיקה לציפוי שיניים

מעוניינים לחדש את צבע השיניים שלכם? רוצים שהשיניים שלכם יראו ישרות וסימטריות בצורה מושלמת? השאירו את הפרטים האישיים שלכם באתר מרפאת השיניים בזאלי סמייל ונציג המרפאה יחזור אליכם בהקדם לקביעת תור עבור טיפול בציפויי שיניים. צוות מרפאת השיניים בזאלי סמייל ישמח להעניק לכם חיוך לבן, יפה ומושלם עם רופאי השיניים הטובים ביותר.

נשמח להיות אתכם בקשר קרוב, ולייעץ מה הכי טוב עבורכם!