שיטת בזאלי

בין 90 ל 120 דקות לטיפול מלא ע"י טכנולוגיה ייחודית בישראל, ואתם כמו חדשים!

השתלת שיניים בזאליות

מספר מילים על ד"ר יונס​

ד”ר איימן יונס הנו בוגר אוניברסיטה לרפואת שיניים ברומניה. בנוסף עבר ד”ר יונס התמחות בגרמניה בתחום השתלות שיניים בזאליים, ושיקום דנטלי בזאלי. לד”ר יונס ניסיון בארץ ישראל של כמה אלפי שתלים בזאליים, ושיקום פה של מאות מטופלים. עם 100% הצלחה בתחום ההשתלות הבזאליות תוך שימוש בשיטת בזאלי המוצלחת להשתלות שיניים.

ד”ר יוניס הנו רופא מקצועי ביותר עם ניסיון רב המעביר למטופל חוויית טיפול מקצועית ביותר, מניסיונם ומהמלצתם של מאות מטופלים ד”ר יוניס נחשב לרופא עדין ביותר, הטיפול אצל ד”ר יונס הנו “חוויה מתקנת” למטופלים רבים שדחו טיפולי שיניים בעקבות פחד מרופא שיניים בכלל, ומטיפולי שיניים בפרט. 

הטיפול אצל ד”ר יונס הוא חוויה וכרוך במינימום כאב באופן משמעותי ביותר, ביחס לכל רופא שיניים אחר.
ב-99% מהטיפולים אצל ד”ר יונס הטיפול אינו כרוך בהתערבות כירורגית או בחתכים / תפרים.
מטופלים שעברו טיפול גדול מאוד בשני הלסתות כולל עקירות שיניים, החדרת שתלים בזאליים בשיטת בזאלי והנחת כתרים זמניים מאקריל, חזרו מיד לשגרה הודות לזמן הטיפול שאורך בין 90 דקות ל-120 דקות בלבד, כאמור ללא תפרים וללא ניתוחים מיותרים.

לקוחות מרוצים:

מה אנו מציעים לכם?

בניגוד ל-98% ממרפאות השיניים בישראל, אנחנו מציעים שיקום על גבי שתלים בטכנולוגיה חדישה בלעדית ומיוחדת.

אנחנו מציעים שיקום על גבי שתלים באמצעות שתלים בזאליים ב:

  • מינימום כאב
  • ללא חתכים וללא תפרים
  • ללא צורך בהרמת סינוס
  • במינימום זמן
  • טיפול ב-5-6 מפגשים בלבד, ובתוך חודש ימים בלבד
  • חווית טיפול לשיקום הפה באמצעות שתלים – מעולם אחר

אצל ד"ר יונס שתלים בלסת עליונה ללא הרמת סינוס​

בכל מרפאה רגילה שבה נעשה שיקום על גבי שתלים בלסת עליונה – לרוב ( 90%) המטופל יידרש לבצע ניתוח של הרמת סינוס משני צידי הלחיים, ניתוח הרמת סינוס נעשה בלסת עליונה כאשר נדרשים לבצע שתלים באזור השיניים הטוחנות של הלסת, זאת בגלל שלרוב באזור זה של השיניים מערות הסינוס יורדות עד לגובה השיניים. והמטופל נדרש לבצע ניתוח יקר מאוד וכואב מאוד. כואב בפה וכואב בכיס. בהרמת סינוס הרופא מבצע למעשה השתלת עצם באזור השיניים הטוחנות בלסת עליונה וזאת על מנת לבנות עצם חדשה שתוכל לקלוט את השתלים באזור זה.

לרוב נעשה ניתוח של הרמת סינוס והמטופל נדרש לחכות 6 חודשים על מנת שהעצם המושתלת תקלט, ואחרי 6 חודשים מוחדרים השתלים באזור זה, ומחכים שוב 4-6 חודשים עד שהשתלים שהוחדרו נקלטו. ואז הרופא נגש למלאכת השיקום שעל גבי השתלים. לרוב טיפול כזה יסתיים במרפאה רגילה – בין 12-18 חודשים.

אצל ד”ר איימן יונס לא עושים ניתוח הרמת סינוס, לא נדרשים לשלם ולא לסבול את הכאב הכרוך בטיפול זה. אצל ד”ר יונס שיקום לסת עליונה יסתיים בתוך חודש אחד בלבד, ובחמישה מפגשים בלבד, ללא ניתוחים, וללא חתכים, ללא סבל, וללא הוצאות מיותרות.

למי זה טוב ומה זה פותר?​

ראשית טיפול באמצעות שתלים בזאליים מתאים לכולם, אך בעיקר הטיפול יהיה יעיל במיוחד במקום שבו רופאים אחרים “מרימים ידיים” ולא מצליחים ו/או לא מסוגלים לבצע השתלות שיניים מחוסר עצם.

במקרה של חוסר עצם דווקא אז הטיפול בשתלים בזאליים הוא קריטי עבור אותו מטופל, שכן אם לא יעשה שתלים בזאליים או שיצטרך להסתובב כל חיו עם תותבות נשלפות, או שישאר בלי שיניים, יש גם טיפול נוסף המצריך אשפוז גדול ומורכב, שבו לוקחים עצם מהירך ומשתילים אותה בלסת, כמובן שמדובר בהליך מורכב מאוד ויקר מאוד.

את כל זה אנחנו חוסכים בטיפול באמצעות שתלים בזאליים.

נשמח להיות אתכם בקשר קרוב, ולייעץ מה הכי טוב עבורכם!

דילוג לתוכן