שיקום הפה

שתלים בזאלים​

השתלות שיניים ללא ניתוח

טיפולים לשיקום הפה מתמקדים ב-2 היבטים טיפוליים: ההיבט הרפואי לטיפול נכון בשיניים וההיבט התפקודי-אסתטי. כאשר יש מצב של חוסר בשיניים בפה, בעיות של סגר בפה או שחיקה נרחבת של השיניים, טיפולים מתקדמים של שיקום הפה יכולים לטפל בצורה יעילה בהיבט התפקודי של השיניים. כיום, הטכנולוגיה המתקדמת לטיפולי שיניים לשיקום הפה, מאפשרת להביא לשחזור השיניים בצורה יעילה המספקת למטופל שיניים חזקות ויעילות לאכילה גם של מאכלים קשים.

טכנולוגיה מתקדמת לשיקום הפה

כאשר אתם פונים למרפאת שיניים המתמחה בטיפולים לשיקום הפה, כדאי שתוודאו כי המרפאה מטפלת בשיטות המתקדמות ביותר היום לטיפולי שיניים. אם אתם נדרשים לבצע טיפולים מורכבים לשחזור השיניים, יש לכם את האופציה לפנות למרפאת שיניים המציעה טיפול להתקנת שתלים ב-6 מפגשים בלבד!

שיחזור שיניים על-ידי רופאי שיניים מומחים

טיפולים לשיחזור השיניים יכולים להתבצע על-ידי ניתוח או על-ידי טיפול מתקדם אשר אינו דורש ניתוח. במרפאת מומחים לרפואת שיניים מתקדמת, תוכלו למצוא רופאי שיניים המבצעים השתלות שיניים ללא תפרים וללא פתיחת חניכיים. כך למעשה, הטיפול לשיחזור השיניים שלכם יהיה קצר יותר עם פחות תחושת כאב.

מהי השיטה המתקדמת ביותר לשיקום הפה?

השיטה המתקדמת ביותר היום לשיקום הפה בטיפולים מורכבים, היא השיטה הבזאלית. השיטה הבזאלית היא שיטה ייחודית להתקנת שתלים דנטליים בצורה מהירה ויעילה יותר לאורך זמן.

הטיפולים מתקיימים במרפאת השיניים בזאלי סמייל הנחשבת למרפאת השיניים המובילה בתחום השתלים הבזאליים.

באמצעות שיטה זו, ניתן לבצע התקנה של שתלים דנטליים במפגש אחד האורך סה”כ בין 70 ל-120 דקות וסה”כ תהליך טיפול של כ-6 מפגשים עד להתקנת הכתרים לשתלים.

צוות מרפאת השיניים בזאלי סמייל כולל רופאי שיניים מנוסים בתחום השתלות שיניים ובעל ידע נרחב בשיטת בזאלי אשר פותחה לפני כ-20 שנה בצרפת.

שיקום הפה בשיטה הבזאלית במרפאת בזאלי סמייל

צוות מרפאת השיניים בזאלי סמייל, מזמין אתכם להגיע למרפאת השיניים לבדיקת אבחון ראשונית על מנת שהמומחים של המרפאה יבדקו את מצב השיניים שלכם.
לאחר בדיקת האבחון, רופא השיניים של מרפאת השיניים בזאלי סמייל יתכנן עבורכם את הטיפול הטוב והמהיר ביותר לשיקום הפה!

טיפול השתלות שיניים

שיטת השתלת שיניים

חוסר עצם בפה הוא אחד המכשולים בכל טיפול השתלת שיניים. בכדי לפתור את בעיית המחסור בחומר עצם להשתלה, ניתן לבצע ניתוח להשתלת עצם המאריך את הטיפול עד לקליטת חומר העצם החדש.

שתל ביום אחד

שיטת בזאלי

אם יש לכם חוסר בחומר עצם בעצמות הלסת, השתלת שיניים בשיטה הבזאלית היא הפתרון המושלם עבורכם! השיטה הבזאלית מתאימה למעשה לכל מצב של חוסר בשיניים בפה אך היא יעילה במיוחד.

טיפולי שיניים בהרדמה כללית

ציפוי שיניים

טיפולי אסתטיקה לשיניים כוללים מגוון רחב של טיפולים לשיניים ולחניכיים למראה אסתטי יפה עם כל חיוך! היום זה כבר ברור לכולם שהשיניים שלנו הם חלק חשוב ביותר לאסתטיקה הכללית של הגוף.

השתלות שיניים למחוסרי עצם

שיקום הפה

טיפולים לשיקום הפה מתמקדים ב-2 היבטים טיפוליים: ההיבט האסתטי לטיפול בשיניים וההיבט התפקודי. כאשר יש מצב של חוסר בשיניים בפה, בעיות של סגר בפה או שחיקה נרחבת של השיניים.

נשמח להיות אתכם בקשר קרוב, ולייעץ מה הכי טוב עבורכם!

דילוג לתוכן