השתלת שיניים בשיטה הבזאלית

השיטה הבזאלית

השתלת עצם בלסת עליונה

חוסר עצם בפה הוא אחד המכשולים בכל טיפול השתלת שיניים. בכדי לפתור את בעיית המחסור בחומר עצם להשתלה, ניתן לבצע ניתוח להשתלת עצם המאריך את הטיפול עד לקליטת חומר העצם החדש. אחת השיטות להשתלת עצם אשר נכנסו למרפאות בישראל בעשור האחרון היא השיטה הבזאלית. השיטה הבזאלית להשתלת שיניים היא בדרך כלל מהירה יותר משיטות אחרות והיא אינה דורשת ניתוח להרמת סינוס בכדי שיהיה ניתן לבצע את ההשתלה.

השתלת שיניים תוך 6 מפגשים – מרפאת בזאלי סמייל

אחד היתרונות של השיטה הבזאלית להשתלת שיניים היא המהירות בה המטופל מגיע להשתלת שיניים באופן מלא. עד 5 שבועות מתחילת הטיפול, ניתן להתקין כתרים בשתלים החדשים ולהינות מפה מלא בשיניים. השתלים בשיטה זו מותקנים לתוך עצמות הלסת המרכזיות ומהווים יתרון משמעותי בטווח השנים בהם השתלים מחזיקים בשיניים (בין 15 ל-20 שנה לעומת השיטות הרגילות אשר מחזיקות ל-10 עד 12 שנים).

התקנת שתלים דנטליים ללא הרמת סינוס

הרמת סינוס היא תהליך ממושך המלווה בדרך כלל בכאבים ויכול להגיע עד לתקופה של חודשים רבים בביקורים אצל רופא השיניים. התהליך הוא כירורגי (ניתוחי) אשר מצריך טיפול ממושך במטופל. התקנת שתלים בשיטה הבזאלית מאפשרת לבצע את ההשתלה ללא צורך בניתוח להרמת סינוס.

איפה ניתן לבצע השתלת שיניים בשיטה הבזאלית?
אם יש לכם חוסר בחומר עצם בעצמות הלסת, השתלת שיניים בשיטה הבזאלית היא הפתרון המושלם עבורכם! השיטה הבזאלית מתאימה למעשה לכל מצב של חוסר בשיניים בפה אך היא יעילה במיוחד כאשר הטיפול הסטנדרטי להשתלת שיניים לא מספק פתרון יעיל ולטווח ארוך. את השתלת השיניים בשיטה הבזאלית מומלץ לכם לבצע במרפאה המקצועית בזאלי סמייל

מרפאת השיניים בזאלי סמייל כוללת רופאי שיניים מומחים בתחום השתלות השיניים בכלל ובתחום השיטה הבזאלית המתקדמת בפרט.


השתלת שיניים בשיטה הבזאלית במרפאת בזאלי סמייל.
מעוניינים לקבוע תור למרפאת השיניים בזאלי סמייל?
צוות המרפאה מזמין אתכם להתקשר ישירות למרפאה דרך מספר הטלפון המופיע באתר ולקבוע מועד לבדיקה ראשונית לאבחון מצב השיניים ועצם הלסת. 

בתהליך הבדיקה, צוות רופאי השיניים של מרפאת השיניים בזאלי סמייל יתן לכם אבחון מדוייק ויתאים לכם את הטיפול בשיטה הבזאלית בהתאם למצב הפה שלכם.

נשמח להיות אתכם בקשר קרוב, ולייעץ מה הכי טוב עבורכם!

דילוג לתוכן