השתלות שיניים בהרדמה מלאה

השיטה הבזאלית

השתלות שיניים בהרדמה מלאה

השתלות שיניים בהרדמה מלאה

השתלות השיניים הן כבר עניין ודבר בעולם המודרני. באמצעות טיפול זה ניתן לתקן בעיות שיניים שונות, בין אם שיניים שבורות ובין אם טיפולי שיניים מורכבים יותר כמו השתלת שיניים בהרדמה מלאה. את הטיפולים המורכבים יותר ניתן לבצע בהרדמה מלאה כדי להגיע לתוצאה מדויקת ללא כאבים של המטופל לאורך ההליך.
ההשתלות בהרדמה מלאה חייבות להתבצע אך ורק על ידי רופא מקצועי, בעל ניסיון, אשר מתמחה בתחום, כמו הצוות אצלנו בבזאלי סמייל. כאשר תגיעו, תידרשו לבצע בדיקת אבחון ראשונית בכדי לבחון את מצב השיניים והחניכיים שלכם. לאחר בדיקת האבחון ינתנו לכם מספר אופציות לטיפול אשר תוכלו לבחור.

כמו שבטח אתם כבר יודעים ישנן כמה הרדמות שניתן לבצע למטופל לפני הליך כלשהו;

טשטוש – היא ההרדמה הקלה ביותר (המינון הנמוך ביותר של חומרי ההרדמה) והיא מיועדת לביצוע פעולות קטנות שיכולות לגרום לאי נעימות אצל המטופל.
הרדמה מקומית – חומרי ההרדמה ומשככי הכאבים מוזרקים לעצבים שבאזור המטופל ובכך המטופל עצמו לא מרגיש את הכאב (ונשאר בהכרה) אלא מרגיש תחושה עמומה בלבד. הרדמה מקומית היא מיידית ופגה לאחר כשעה עד שעתיים.
הרדמה מלאה – נעשית באמצעות תרופות הגורמות לאיבוד הכרה מבוקר אשר לאורך כל זמן ההרדמה המטופל לא חשב בכאב.

אנו ממליצים לבצע השתלות שיניים בהרדמה מלאה רק כשיש צורך בכך משום שגם לטיפול שיניים בהרדמה מלאה ישנם סיכונים – לכן, אם יש דרך אחרת, היא עדיפה.

חוששים? סובלים מחרדות לפני הליכים? צריכים קצת יותר מטשטוש כדי לבצע השתלת שיניים?

אצלנו בבזארי סמייל ניתן לבצע טיפול שיניים בהרדמה וכן השתלת שיניים בהרדמה מלאה, ללא כאב וללא חרדה מההליך. את כל ההליך יבצע רופא מומחה בעל ותק וניסיון רב אשר יתן לכם שקט נפשי.

איפה ההליך מתבצע?

את כל הטיפולים, לרבות השתלות שיניים בהרדמה מלאה, אנו מבצעים בסניפים השונים שלנו בארץ (אחד בראשון לציון והשני ברעננה). במרפאות שלנו יש חדרי טיפול סטריליים בהם ניתן לבצע את כל ההליכים בהם אנו מתמחים ללא כל חשש.

תוכלו ליצור איתנו קשר באופן מהיר ופשוט ב”צור קשר” ולקבוע איתנו ייעוצים, הצעות מחיר לטיפולי שיניים והשתלות שיניים בהרדמה מלאה.
נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר!

נשמח להיות אתכם בקשר קרוב, ולייעץ מה הכי טוב עבורכם!

דילוג לתוכן