השתלות שיניים ללא הרמת סינוס

השיטה הבזאלית

השתלות שיניים ללא הרמת סינוס

בשנים האחרונות ישנה עלייה בהשתלות שיניים (שתלים דנטליים) במקומות בלסת בהם חסרות שיניים מסיבות שונות, בין אם בגלל ריקבון או גנטיקה. השתלת שיניים היא אחת המהפכות המשמעותיות שקרו בתחום רפואת השיניים בעשורים האחרונים. ההליך של השתלת שתלים דנטליים מאפשר לאנשים לחייך חיוך מושלם גם לאחר עקירות או שיניים הרוסות מבלי שיצטרכו להשתמש בשיניים תותבות.

לרוב המטופלים המגיעים לבדיקת אבחון נאמר ע”י הרופא המומחה שאכן חסרה להם עצם בלסת העליונה ולכן יש צורך לבצע ניתוח להרמת סינוס. לבעיה זו יש לנו בבזאלי סמייל פתרון! השתלות שיניים ללא הרמת סינוס!

אבל רגע לפני… מה זה בכלל הרמת סינוס?

הרמת סינוס היא הליך כירוגי שבמהלכו המנתח מגביהה באופן מלאכותי את העצם בחלק האחורי של הלסת העליונה באמצעות החדרת תחליף עצם באזור השתל העתידי, ובכך מאפשר אחיזה טובה יותר לשתל בתוך החניכיים. זוהי פרוצדורה הנעשית לקראת שתל דנטלי (השתלת שיניים) במקומות שבהם אין מספיק עומק כדי שהשתל ייכנס.

וכמובן שכמו לכל הליך כירורגי יש סיכונים, גם להרמת סינוס יש סיכונים…

הסיכון העיקרי בהרמת סינוס הוא נקב או קרע של רירית הסינוס. דבר שיכול לגרום לזיהומים וסיבוכים נוספים.
סיבוך נוסף הוא כשהאיחוי לא נעשה באופן מיטבי ובשל כך אין אספקת דם טובה לעצם וכתוצאה מכך לא ניתן לבצע את השתלת השיניים.

אז למה להסתכן כשאפשר שלא?!

בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת הקיימת כיום אצלנו ,בבזאלי סמייל, ניתן לבצע השתלות שיניים ללא הרמת סינוס!

השתלות שיניים ללא הרמת סינוס – איך?

באמצעות שתלים קצרים יותר ניתן לחסוך את הרמת הסינוס או השתלת עצם מלאכותית בכדי לעבות את הלסת. השתלים הקצרים באורך של ב-5-6 מ”מ (זאת אומרת שהעומק הדרוש הוא 5 מ”מ) לעומת השתלים הרגילים שהם באורך כ-12-13 מ”מ (זאת אומרת שהעומק הדרוש הוא 12 מ”מ) והם מתאימים הן ללסת העליונה והן ללסת התחתונה שהיא קרובה לעצבים ולכן הסיכון בה גבוה יותר עם שתלים רגילים. השתלת שיניים ללא הרמת סינוס מומלצת יותר מאשר ניתוח הרמת סינוס בעיקר בשל הסיכונים שיכולים לקרות בביצוע הפרוצדורה.

הטכנולוגיות החדשות והמתקדמות שיש לנו בבזאלי סמייל, מאפשרות לכם לעבור את הליך השתלת השיניים ללא הרמת סינוס תוך זמן קצר ופשוט בהרבה ממה שנהוג לחשוב.

מטרות השתלות שיניים ללא הרמת סינוס (והרמת שיניים בכלל) הן שחזור המבנה והצורה של השיניים המקוריות שיאפשר תפקוד נכון לאורך זמן ולספק מענה אסתטי לשיניים האבודות ויצירת חיוך מושלם.

אנחנו, צוות בזאלי סמייל, כאן עבורכם כדי לייעץ לכם ולתת לכם מענה לכל שאלה! פנו אלינו ב”צור קשר” לעוד פרטים!

נשמח להיות אתכם בקשר קרוב, ולייעץ מה הכי טוב עבורכם!

דילוג לתוכן