השתלת שיניים ללא השתלת עצם

השיטה הבזאלית

השתלת שיניים ללא השתלת עצם

השתלות שיניים ללא השתלת עצם

נתחיל ונאמר שתחום השתלות השיניים עבר מהפכה טכנולוגית של ממש. רק לפני שנים לא רבות, מעטים היו המקרים בהם ניתן היה לבצע השתלות שיניים באופן בטוח, מהיר ובמחיר שווה לכל נפש ובעיקר במקצועיות הנדרשת, מקצועיות שמשאירה את אסתטיקת הפה בצורה מושלמת ובאופן שהפה והשיניים המושתלות נראות בדיוק כמו השיניים המקוריות ואף יפות ומושלמות מהן. השתלת שיניים ללא השתלת עצם היא מדרגה טכנולוגית נוספת שעבר התחום. טכנולוגיה זו בת פחות או יותר עשור, היא הטכנולוגיה הנפוצה בה אנו פועלים במצב שאין עצם מקורית שעליה ניתן להשתיל את השן או את השיניים. שיטת השתלה זו, השתלת שיניים ללא עצם או שתלת שיניים לאחר איבוד עצם, נקראת השיטה הבאזלית ואנחנו, במרפאת השיניים בזאלי סמייל, מתמחים זה.

השתלות שיניים

כאשר נדרשת השתלת שיניים ללא כאב, במקרים של שחיקה מוגברת של השן, שבירה של השן בגלל נפילה, תאונה וכדומה או פשוט נשירה של השן, ההשתלה בדרך כלל מתבצעת על בסיס העצם הקיימת. אך מה קורה כאשר העצם המקורית של המטופל פשוט כבר לא קיימת או חלשה מידי בכדי ‘להחזיק’ את השן ולעשות זאת לאורך זמן. זכרו שכל טיפול חייב לכלול אחריות רבת שנים. מרפאה שלא מציעה אחריות זאת, היא מרפאה ‘חשודה’. ובכן, במקרה של חוסר בעצם יש לבצע את ההשתלה בשיטה שנקראת השתלת שיניים ללא השתלת עצם. שיטה שעשתה כאמור עליה לארץ לפני כעשור, היא השיטה הבזאלית והיא מציעה יתרונות ברורים על פני שיטות אחרות.

יתרונות השיטה הבזאלית

על פי ניסיוננו במרפאות בזאלי סמייל הממוקמות הם בראשון לציון והן ברעננה ומציעות טיפולים מתקדמים של השתלת שיניים ללא עצם והשתלת שיניים לאחר איבוד עצם, השיטה הזו, של השתלת שיניים ללא השתלת עצם מאפשרת טיפול מהיר בהרבה, רמת כאב פחותה בהרבה מה שעוזר להרבה מאד מטופלים או מטופלים בפוטנציה להתגבר על המחסום הגבוה הזה שהוא הפחד מטיפולי שיניים בכלל והפחד מתהליך ההשתלה והשיקום בפרט. מרפאות בזאלי סמייל מציעות לכם תהליך טיפול אחר, פחות קשה וטראומטי ותהליך שיקום מהיר ובטוח.

צרו עמנו קשר

אנחנו במרפאות בזאלי סמייל מתמחים בטכנולוגיה של השתלת שיניים ללא השתלת עצם. פנו אלינו לייעוץ מקיף וכולל ותראו שה-‘שד’ בהחלט אינו נורא, נקבע פגישה ראשונית, פגישת הערכה ונצא לדרך ביחד. הדרך להבטחת החיוך המושלם.

נשמח להיות אתכם בקשר קרוב, ולייעץ מה הכי טוב עבורכם!

דילוג לתוכן